No Widgets found in the Sidebar

Zdieľanie je starostlivé!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Zdraví mladí ľudia od zubov po nohy: mladí ľudia a zdravie

5 jednoduchých krokov na zastavenie príznakov sena

Od Peg Rosen pre zdravých mladých ľudí od zubov po nohy

Čuchanie, kýchanie, nafúknuté oči – Detské biedy kilbu na sena môže byť prvou indikáciou jari. Podľa Národného inštitútu alergie a nákazlivých chorôb (NIAID) až 40 percent všetkých detí zápasí s alergickou rinitídou. To je vhodný názov pre príznaky horných dýchacích ciest vyvolaných buď celoročnými alergénmi (ako je pleseň alebo kožušina PET) alebo sezónne alergény (ako je peľ, ktorý sa vynásobí a v teplejšom počasí sa stáva vzduchom).

Lieky môžu pomôcť zvládnuť príznaky sennej nádchy vášho dieťaťa, avšak najlepšou liečbou je prilepenie týchto alergií v púčiku. „Akonáhle sa zlé príznaky začnú, trvá menej a menej peľu, aby sa zhoršil celý začarovaný cyklus,“ uvádza Neeta Ogden, M.D., dospelá a detská alergická lekárka v Englewood Medical Facility a Medical Center v New Jersey. Práve tu je niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť na jednoduchosť príznakov sena vášho dieťaťa:

Krok č. 5 Na jednoduchosť Hay Fever Symptómy: Odraz čerstvý vzduch. Udržujte okná zatvorené od skorého rána do neskorého popoludnia, keď sa počet peľu na svojom vrchole. Modifikačné filtre vo vašich klimatizačných jednotkách, ako aj vo vetra. Udržujte autá a okná nákladných vozidiel hore, ako aj klimatizáciu vášho vozidla na nastavení „zatvoreného systému“, takže vzduch recirkuluje namiesto toho, aby prichádzal zvonka.

Krok č. 4 Na jednoduchosť sena Fever Príznaky: Skontrolujte počty peľu. Prihláste sa na americkú akadémiu alergie, astmy a imunologického webu, kde nájdete každodennú aktualizáciu. Ak sú čísla vysoké, prijmite ďalšie opatrenia, napríklad požiadanie inštitúcie vášho dieťaťa, aby ju počas prestávky udržala vo vašom dome.

Späť na spoločnosť v atmosfére Covid-19 a autoimunita

Krok č. 3 Symptómy Hay Fever: Udržujte dom v čistote. Napriek vášmu najlepšiemu úsiliu o to, aby sa alergény udržali mimo, stále objavia svoju metódu vo vnútri – rovnako ako na takmer každom povrchu. Môže pomôcť ďalšie vysávanie, ako aj prach, spolu s pravidelným umývaním posteľnej bielizne dieťaťa. Utrite zvieratá a tiež ich udržiavajte mimo spálne vášho dieťaťa, ako aj mimo nábytku.

Krok č. 2 Na jednoduchosť Hay Fever Príznaky: Strip ’em Down. Akonáhle vaše dieťa vstúpi do domu po nákladoch na značný čas vonku (a predtým, ako sa dostane blízko svojej spálne) umyť. Okamžite si dajte sprchu aj šampón.

Krok č. 1 Na jednoduchosť Hay Fever Príznaky: Získajte skok na lieky. Ak vaše dieťa užíva preventívne lieky na alergie, mala by ich začať dobre brať pri rozvoji teplejšieho počasia. Pretože detské orgány sa môžu z roka na rok značne upravovať, pozrite si alergistu, aby ste sa uistili, že lieky a dávkovanie sú vhodné. “Nečakajte až do poslednej chvíle.” Urobte z rutiny, aby ste videli svojho alergistu koncom februára alebo začiatkom marca, “uvádza Ogden.

Od liekov po čistenie pružiny, včasné bezpečnostné opatrenia môžu udržiavať príznaky sennej horúčky na uzde-alebo aspoň na minimum.

Foto: @istockphoto.com/LightaSafeather

prispel k rôznym časopisom, ako aj k webovým stránkam, vrátane zdravých detí, viac, RedBook, Self, Original Simple, Rodičov, domácich kruhov, American Baby, ParentCenter.com a Webmd.com. Blogy na adrese relish-tis.blogspot.com.

Odkaz na tento príspevok:

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.