No Widgets found in the Sidebar

Požiadali sme našu ohromujúcu komunitu na Facebooku, aby zazvonila, v akej miere nákupu detského výstroja sa oplatilo peniaze. A vy muži ste mali dosť silných názorov. [Vedľajšia poznámka: Preto vás milujem, chlapci.]

Milujeme naše kočíky!

Keď hovorím z prvej skúsenosti ako osoba, ktorá sa pri nákupe kočíka pokúsila lacno-out, chápem, prečo môže dobrá odolná súprava kolies dobre slúžiť novej mame. To, čo pre mňa funguje, však nemusí pracovať pre vás. Základné prvky zahŕňajú: kde žijete a ako sa dostanete okolo (bude zaseknutá do kufra, stlačená na autobus, odobraté na chodníky, trochu zo všetkého?), Ako aj kto ho použije (dlhé ruky, krátke nohy, Potreba nákupného koša alebo držiteľov pohárov, značky?).

Tu sú tí, ktorých máte radi:

Bob Revolution SE: Pre bežecké a terénne veci má tento kočík svoju hodnotu a po dokončení ju môžete ľahko predať za skutočné peniaze. Pravdepodobne vydrží niekoľko rokov na dieťa a vydrží niekoľko detí. (Beží 350 – 450 dolárov, teraz v predaji za 368 dolárov na Amazone)

City Small GT: Hladká sa pohybujúca sa All-Terain Ride je ideálna pre úzke dvere mesta a tranzit. Rýchlo záhyby, takže košík na úložný priestor je minimálny. (Stojí asi 350 dolárov v maloobchode, v predaji za 230 dolárov). V podobnom cenovom rozpätí dostalo mesto Elite tiež hlasy lojality.

Navigátor spoločnosti Phil & Ted: Tento pekný kočík je najlepšie známy svojou funkciou Bunkingu, ktorý stohuje dva najmenšie na seba. Veľmi múdry. Môže tiež rozšíriť ešte viac s skateboardom na chrbte pre staršie batoľatá. Nie, žiadna z týchto funkcií neprichádza zadarmo. Povzdych. (Beží asi 500 dolárov za základný kočík)

Detské nosiče to stoja za to!

Nemôžeme povedať dosť dobrých vecí o tom, že sme bez rúk s detským nosičom. Deti, dokonca aj najmenšie, majú silné preferencie o tom, ako sa konajú. V dôsledku toho sa v mojom dome nákup v mojom dome nemusí preložiť. Prepáč. Veľa šťastia pri hľadaní jedného alebo dvoch dopravcov, ktorí pracujú pre dieťa, rodičia a budúce deti.

Tu sú tí, ktorých máte radi:

Ergobaby 360 a Ergobaby Original. Prečítajte si nedávne skúsenosti Heather O s jej novým ergo.
Jeden z našich dlhoročných obľúbených dopravcov teraz prichádza s možnosťou orientovanou vpred. (Cena sa pohybuje od 115 do 160 dolárov v závislosti od funkcií)

Tula Toddler Carrier: Tula Toddler Carrier je návrh na nosenie detí od asi 18 mesiacov (a/alebo približne 25 libier) do 4 a viac ako 4 rokov. Sawyer to vykopal. Je úžasné, že Tula poskytuje prenájom programu na začatie testovania dopravcu. Poplatky za prenájom sa môžu vzťahovať na nákup. (~ 130 dolárov)

Lillebaby Complete: Šesťpolohový nosič je dodávaný v neutrálnych a hravých farbách. Dobre prehodnotené a umývateľné. (Maloobchodná cena ~ 115 dolárov)

Ostatní dopravcovia, ktorých kopáte …

O niekoľko ďalších tipov

Potom, čo ste vyjadrili svoje silné preferencie pre kočíky a nosiče, sme počuli niekoľko ďalších nákupov v hodnote.

Automobilové sedadlo Britax Marathon: Funguje dobre a bezpečne od detskej veľkosti novorodencov až po veľkosť predškoláka Wiley (5 libier až 65 libier!) Každý deň pre každú automobilovú jazdu. Vždy kupujte automobilové sedadlá nové!

Mamaroo Dojčenské sedadlo o 4 módy: Toto detské sedadlo meniace hru robí všetko okrem jedál (napríklad skutočné, hrá hudbu, odrazí, Sways, vibruje a dokonca robí tento pohyb s odoslaním rodičov!). Ak máte 250 dolárov za oslavované skákacie kreslo, nebudete sklamaní.

Skutočne dobrý matrac: Pre vyčerpaných rodičov alebo spolus spánkom ste hodní najlepšej matrace pre svoje telá! Na Amazon nemôžem odkazovať na jeden. Ak si chcete zvoliť, musíte si ísť zdriemnuť v obchode, početné doručia v ten istý deň. Zzzzzzz

Dobré látkové plienky. Nezdá sa, že by ste ľutujú nákupom skutočne roztomilých, absorpčných. Zaujímalo by ma prečo.

Zistite, ktoré detské výrobky si myslíme, že by ste si mali kúpiť a požičať si. Prečítajte si oveľa viac o tom, aké veľké lístky sa vo vašej rodine „úplne oplatí“? – a pripojte sa k nám tam!

Alebo nám povedzte svoje obľúbené veľké položky pre deti v komentároch alebo ich zdieľajte na Instagrame s usmievavým dieťaťom a hashtag #rookiemoms.

By esebf

Leave a Reply

Your email address will not be published.