No Widgets found in the Sidebar

Oh Wales-zdá sa, že teraz už dávno, keď sme tam boli, to bolo vlastne len pred týždňom! Našťastie som sa zaobchádzal s ešte jedným zápisníkom (mám skutočnú a tiež dosť náročnú posadnutosť notebookmi a papiernicami všeobecne)! Bola to však nevyhnutnosť- ako aj to, ako naznačilo, že by som mohol počas nášho bohatého týždňa prečínať poznámky, čo by bolo oveľa ľahšie ukázať a zostaviť tento príspevok.

Áno, chápem, že vlastne ospravedlňujem svoj miliónty poznámkový blok, ale rád vkladám pero na papier a nemôžem fungovať bez toho, aby som niekde ponechal poznámky alebo zapísal motiváciu, keď zasiahne.

.. bolo to 4 roky vzhľadom na to, že som naposledy odhlásil úžasný Wales-My Hubby, ktorý bol minulý rok v Anglesey po debakle Passportgate s Oliverom (zistili sme, že jeho pas práve vypršal noc predtým, ako sme boli kvôli muške)- tak Bolo celkom úžasné vrátiť sa tentoraz, ako aj retrace schodov chlapcov, ale spolu, ako rodina.

A poviem vám, že to nesklame.

V severnom Walese sme mali úplne dokonalý idylický týždeň, vzdialený len 2 1/2 hodiny od domu, slnečné okno týždňa, kde by sme sa všetci mohli vypnúť, ako aj zónu.

To bolo presne to, čo sme potrebovali: špeciálny, nepretržitý čas pre domácnosť spolu s nenechalým dňami plnými modrých oblohy, ako aj nič, ale pokojné dni, keď preč, keď zbierali škrupiny, ako aj pitie latte pri mori.

Svieža.

Beaumaris Beach úplne chytila naše srdcia. Môj prvýkrát, avšak miesto Oliver, ako aj Peter strávil veľa svojho týždňa minulý rok, sme nemohli držať ďalej bez ohľadu na to, ako ďaleko sme cestovali alebo preskúmali.

Potešená poloha tejto novej rodiny nás videla, ako sa Crab Catching (potom sme ich hodili späť), keď keď slnko kleslo, sme si užívali prechádzky po kamienkach pred zmrzlinou na móle.

Mesto Beaumaris je tiež celkovo príťažlivosť.

Zbožňoval som pastelové maľované domy (sen Instagrammer), ako aj eklektické nezávislé obchody, ktoré lemovali ulice. Výborne, rovnako pekné, s nádherným slnkom som cítil, že som ďaleko na juhu Francúzska.

Perfektné pozadie pre nedotknuté natáčanie.

Scarf Louis Vuitton, Coat, Topshop, Shades Chanel, Wellies, Hunter.

Tiež najlepšie miesto pre nadšencov zmrzliny.

Ak sa vám objavíte na Beaumaris, zaväzujte ma, že pretekáte na červenú loď pre najlepšiu zmrzlinu v meste (Peter dokonca stravoval na polievke, ako aj domáci chlieb, ako aj to, ako aj to bol najlepší zárez)!

Skutočne som bol šokovaný, že ma uznáva žena, ktorá tam pracovala, ktorá je tiež kolegom blogovým spisovateľom. Vždy to objavujem nezvyčajné a skôr zvláštne, keď som uznávaný od tohto blogu tu, najmä keď sa vyskytuje mimo Londýna, kde je založené moje najväčšie publikum.

Každopádne, zatiaľ čo tam grécka Yorkshire Lass vybrala zdravú grécku jogurtovú lopatku s čerstvými jahodami (a pár olizov maurskej čokoládovej príchute, pre ktorú sa zvolil môj manžel!

Veľmi milovaný aj pre miestnych obyvateľov sa mi páčilo, že mali na staniciach sfarbenie, aby sa mladí ľudia zaneprázdnili, hrdo pripútajú prácu zákazníka na stene.

Neďaleko odtiaľ, hrad Beaumaris leží úžasný park, v ktorom sa deti (a mama) radi hrali. S regionálnymi mladými ľuďmi späť v inštitúcii (s rôznymi termínmi pre nás) mali moje deti bezplatný režim parku veľa dni, veľa podľa ich potešenia.

Keď sme sa v Beaumaris nemali chladiť rovnako dobre, boli sme mimo jazdenia okolo a našli sme neprípustné pamiatky severného Walesu.

South Stacks vyniká ako podmanivý deň-napriek tomu by mohlo overiť obavy o kúsky na voľných. Celý čas som držal Xander, pretože útes je šokujúco vysoký bez akýchkoľvek bezpečnostných prekážok pri zabezpečovaní detí.

Prosím, urobte cestu a nezabudnite. Kráčali sme dolu k okraju útesu (schody, ako aj zostup je v bezpečí) Som však presvedčený, že je oveľa lepšie pre dospelých, ako aj staršie deti.

Celková výzva na hľa, keď sa tam dostanete, a to mi pripomenulo Sea Point v Južnej Afrike, taký je názor. Bolestivo krásna.

Ďalší deň nás videl urobiť cestu k zvláštnym a úžasným Portmeirionom, ktorý môj agent navrhol, že navštívime.

Turistická dedina v Gwynedd v Severnom Walese bola vytvorená a vyvinutá spoločnosťou Sir Clough Williams Ellis v období 50 rokov (!) V roku 1925, ako aj v roku 1975 v štýle talianskej dediny. Teraz to malo charitatívna dôvera.

Narodil som sa v roku 1980, tak som vynechal túto šou, ale môžete ju uznať ako „dedinu“ z televíznej show 60. rokov väzňa.

Absolútne mi to pripomenulo senzačný filmový súbor, a to dáva zmysel, že sa tu konajú veľké ponuky svadieb.

V deň, keď sme sa odhlásili, bol zamračený, keď je slnko vonku, môžete byť v Taliansku, nie v Severnom Walese.

Zatiaľ čo budovy by mohli urobiť trochu TLC, výhľady boli úžasné a stálo to za návštevu.

Mládežcovia sa veľmi bavili hrať na pevnej lodi tam najroztomilejšie ‘Som fotografia kapitána pred vami.

Musím poznamenať, že jedlo bolo v reštaurácii tiež pôsobivé- rovnako ako som si želal len, aby som sa v takom zhone vrátil späť do hotela- ako ten večer videl moju domácnosť, ako aj ja Rovnako veľa kuchárov v televízii. Humorná zábava by sa mi však páčila ešte jedna hodina v Portmeirion!

Naozaj sa mi nepamätám na výstrel z potravín (#badblogger), ale tu je móda, ktorá vyzerá zamyslene v senzačnom červenom kabáte Jacques Vert, odtiene c/o chanel, ako aj zadné balenie, ktoré sa ráno dostali z nového vzhľadu.

Batohy sú všetky populárne Daarlings, nevieš?!

Wellies sú lovci námorníctva, v ktorých som býval na výlete.

Mnohá dojímavá časť celej dovolenky prežívala blíženie detí, skutočne stále bojovali (veľa), avšak ich spojenie skutočne založené vo Wales Dokonca sa v noci pritúlili v posteli.

Aw

Páčilo sa mi, keď som ich videl rýchlo spať v hotelovej dvojlôžkovej posteli, v ich spánku nie je nič sladšie ako dve babes.

Keď už hovoríme o spánku, potešil som sa z veľkého množstva disco spánkových jazdení v deň s krajinou, ktorá ma znížila (bolo to všetko v morskom vzduchu), ako aj to, že bolo také restoratívne odložiť na týchto cestách a vstať hore v najkrajšom okolí.

Požiadam online do mora a dávam túto túžbu k dispozícii vesmíru. Morský život ma teší.

Nič neprekonáva zbieranie škrupín so svojimi deťmi, ako aj dýchanie v tejto dušnej slanej morskej vzduchu.

Vždy som veril, že krok do LA na slnečné dni bol v našich plánoch jedného dňa, ale teraz verím, že Severný Wales je metódou ísť!

Aw, Beach Time je najlepší čas!

Pod mólom som povedal Oliverovi všetko o trochu show s názvom Baywatch, keď som predstieral, že robím Pammyho beh (v kabátovi, ako aj studní, ktoré môžem pridať). Nebol tak ohromený!

Neobviňujte ho, bolo potrebné vyvinúť pieskovce, rovnako ako mama robila hlúpe dojmy záchranárov, ktorí stekali po pláži!

Pre rýchlu opravu mesta som si vybral nejaké plavky (zabudol som sa zabaliť), ako aj niekoľko čajových plášťov v Llandedne, dokonca aj plochou rozmaznaného času v Debenhams, kde som sa zaobchádzal s francúzskym mani, ako aj obočia ako aj farbivo (súčasne).

Mal som pedikúru ešte jeden deň v oslňovaní vyleštených v Bangore. Štýlový monochromatický salón, moje tootsies nikdy nevyzerali krajšie- rovnako ako keby som mal svoju metódu, strávil by som tam deň!

Môj úžasný Xander sedel počas môjho ošetrenia na kolene a hladil mi ruku. Taký miláčik múmie!

Teraz s plavky v ruke by sme mohli plávať v hoteli, v ktorom sme zostali na konci sviatkov, ako aj ľavého Walesu mokrého hlavy, kopali späť a úplne omladené.

Aký šťastný, potešený čas sme mali.

Ďakujem Wales, vrátime sa!

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom po prežití a prosperovaní v práci, ako aj v dome, ako aj v domácnosti, a využíva prehľad o tom, ako presne vytvoriť digitálnu službu alebo návrat do práce s dôverou.

Bumboss: Úprimný sprievodca mamičkou po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

Pracovná mama: Váš sprievodca po prežití, ako aj prosperovanie v práci, ako aj v House (vydanie USA/Kanada)

K dispozícii 8. septembra 2020. Kúpte si teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesplniť Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest aj Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj pravidelný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže, ako aj správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.