No Widgets found in the Sidebar

Nepriaznivajte to. Zaznamenali sme rekord, keď uvádza, že dvojročné narodeninové oslavy sú tie, ktoré môžete len preskočiť. Dvojročný starý nechápe alebo sa o takéto záležitosti nestará, takže si ušetríte bolesti hlavy pri pasení mačiatok, ako aj s niekoľkými skratkami, keď veríte, že všeobecne veríte približne 2. narodeninové oslavy.

Moje obrovské upozornenie je, keď sú tu starší súrodenci, pretože ich nechcete uveriť, že kúsok k narodeninám sa nepočíta.

Na druhé narodeniny Sawyera sme pozvali jeho najlepšej miláčika na výlet do ťažkých parných vlakov, regionálnej atrakcie pre Bit Kids. V čase, keď ste prvkom v našich ďalších dvoch synoch, oboch súpravy rodičov, ako aj čestného hosťa, začala vyzerať ako skutočná strana.

Ďalšie komponenty, ktoré premenia dátum hry na večierok:

Veľa malé košíčky so sviečkou pre chcieť (akoby). Sawyer si olízol; Jedol som asi tri.

Zbierka skutočných aj domácich tričiek SF (naše športové tímy v rodnom meste, ako aj iniciály môjho dieťaťa), aby sme sa mohli nosiť v prípade čestného hosťa.

Povinná fotografia všetkých na oslavných klobúkoch alebo s košíčkami, ako aj to, čo je dostatočné na vytvorenie oslavy.

Dve slučky okolo ťažkého parného vlaku pre všetkých!

A všetci sme boli včas včas na zdriemnutie.

Whitney objavila niekoľko fantastických a užitočných konceptov pre druhú oslavu narodenín pre tých z vás, ktorí si nekúpili môj rozšírený prístup.

Povedz mi, aké neuveriteľné alebo hrozné druhé narodeninové udalosti ste boli?

By esebf

Leave a Reply

Your email address will not be published.