No Widgets found in the Sidebar

uviaznuté na gauči ošetrovateľstvo po mnoho dňa? Potom je samotná misa ideálnou metódou na strávenie popoludní.

Normy pre jedlo sú také nízke na tento špeciálny deň, je to perfektná šanca pozvať kamarátov bez stresu hostesky. Len sa nepozerajte na Pinterest na nápady. Namiesto toho kúpte pizzu, ako aj umelo zorganizujte syr, sušienky, praclíky a pivo. Hotový.

Skutočne ambiciózny môže vytvoriť obrovský ekologický šalát. Tí, ktorí si vyberú výhodu, si môžu kúpiť podnos rozrezaných vegetariánov.

Tu sú moje zážitky z misky v priebehu rokov.

S dieťaťom. Zorganizoval som si miesto pre seba, aby som sedel tak, aby moja schopnosť ošetrovať v priestore plnom ľudí nie je veľká vec. (Sedel som v prednej rade chrbtom k takmer všetkým.) Môj manžílek zaobchádzal so všetkými občerstvením, ako aj pivom. Pre ďalšiu zábavu necháme ľudí vyskúšať poskytovateľa dieťaťa Bjorn s našim dieťaťom v ňom.

S batoľa. Televízia, zatiaľ čo naše cenné pôsobivé dieťa je hore? Áno, urobili sme. Uistite sa, že televízor je bezpečne pripútaný k stene alebo nábytku. Pretože batoľatá.

S predškolákom a dieťaťom. Chcel by som sa vrátiť na gauč, avšak toto je môj druhýkrát v materstve, takže pri ošetrovaní dieťaťa môžem skutočne chodiť okolo domu. Ľudia, ktorí sa striedajú, berú trochu mladých ľudí vonku, aby zbavili svoju energiu. Aspoň každý môže teraz jesť pizzu. Misku s dojčenskou mrkvou, nakrájanými jablkami, ako aj niektorými mandľami na konferenčnom stolíku zdvíha toto jedlo na dobre zaoblené.

S stupňom známky a predškoláka. Niekoľko detí sa môže skutočne hrať v jednom ďalšom priestore bez dozoru. Wow! Keď počujú hlasné povzbudzujúce od svojich rodičov v zaujímavých chvíľach hry, prichádzajú na to, aby požiadali: „Čo sa stalo?“ Dali sme futbalových mužov na dekoráciu. Podávame lasagne, ako aj pizzu, rovnako ako som skutočne vyrobil oboje, pretože už nemám dieťa visiace z mojich končatín, kedykoľvek som v kuchyni.

S dvoma známkami. Naša samotná oslava misiek je teraz oficiálne aktivita poháňaná dieťaťom. Pozvaní kamaráti sú domácnosti s vekom mladých chlapcov môjho syna, z ktorých každý má trochu súrodencov do roka od mojej dcéry. Máme cenovú skrinku pre tých, ktorí na konci každého štvrťroka správne predvídajú skóre. Vyrobil som železné tričká s tímovými logami pre všetkých v mojom dome.

Moje dieťa rozumie oveľa viac o futbale ako o mnohých hosťoch. Moje dieťa je tam tiež prakticky. Pretože neposkytujem svinstvo o futbale, pýtam sa presne, ako to nakoniec skončilo mojou vecou.

Pozvaný niekde na pozeranie misiek? Cítite sa úplne slobodne, aby ste si vzali koncept futbalového browniu odo mňa, ako aj Scarlett ako váš príspevok.

Futbalový fanatik? S touto futbalovou futbalom som sa konzumoval, iba 9,99 dolárov na Zulily od tohto písania.

By esebf

Leave a Reply

Your email address will not be published.