No Widgets found in the Sidebar

Jeden z bývalých spolupracovníkov spoločnosti LeapFroggy, Meg, je vášnivým cestovateľom, ktorý sa prispôsobuje tomu, aby sa stal rodičom. Píše o tom v batohu na Buckgy v nádeji, že povzbudí oveľa viac rodičov, aby cestovali so svojimi vlastnými deťmi. Keďže je jej cestovný rozpočet prísne obmedzený (aka strávila na tento rok), má výbuch cestovanie blízko domov.

Meg a jej dcéra, Mirielle, skutočne vychovávali bar v písaní článkov pre hostí, keď dodáva týždeň báječnosti v Marin County Bay Area pre Mama a Toddler.

Daždivé dni alebo pondelok

Marin tento rok dohnal East Bay otvorením dvoch vnútorných herných priestorov, najlepšie pre daždivé dni a pondelok (a dni, keď potrebujete aj klimatizáciu). [Ed: A potom práve tak, ako to bolo „stlačte“ – jeden z nich kousol prach]

Kaviareň Playdate
Ak si nechcete priniesť vlastné jedlo, mať trochu staršie deti alebo žiť v údolí Ross, vyskúšajte Cafã © Playdate Cafã © v San Anselmo. Okrem úplnej zostavy aktivít a kurzov pre rodičov a deti a kreatívny herný priestor existuje dobrý výber jedla pre deti aj dospelých, z ktorých väčšina je organická. Skontrolujte aj živú hudbu aj v nedeľu, aby sa mohla zúčastniť celá rodina. Hodiny, ceny, harmonogram špeciálnych udalostí a ponuka nájdete na webovej stránke.

Utorok a horúce, slnečné dni

Pláž je skvelým miestom na zvolenie pre malé deti. Marin, obklopený vodou na troch stranách, má veľa.

McNear’s Beach Park
Pláž na zálive San Francisco, najmenší sa môžu baviť z malého piesku a jemných vĺn bez obáv z Tichého oceánu. Na rozdiel od mrazivého Tichého oceánu môžu plávať tu vo verejnom bazéne parku. Je to asi 15 minút od nás 101 v San Rafael. Pravidelné parkovisko pre automobily v spoločnosti McNear’s je v lete 8,00 dolárov / deň. Poplatok za bazén je 4,00 dolárov / osoba / deň.

Pláž Stinson
Toto je jedna z mojich obľúbených pláží na celom svete !! (Dobre, vo svete studenej vody) Je tu mäkký piesok a miestnosť pre najmenších, aby bežali, stavali pieskovce, lietali draky, hrali loptu a čo niekedy zasiahne ich fantáziu. Je tiež dobrým miestom, kde si Mirielle hrá vo vlnách (je posadnutá skákaním vo vlnách). Severný koniec pláže (kde začínajú domy) je známy ako „Dog Beach“, pretože chlpaté deti sú povolené. V blízkosti južného konca sa nachádza občerstvenie, ktorý je zvyčajne otvorený cez víkendy a veľa neformálneho stolovania na Hwy 1. Z 101 v Mill Valley je cesta asi 30 minút.

Pláž Cronkhite/Rodeo
Pláž Pacific Coast sa nachádza v Marin Headlands na mieste vojenského postu druhej svetovej vojny. Prestávka je obľúbená pre Marin Surfers a neodpúšťanie, takže si užite najmenších vo vode a okolo vody. Po hraní v piesku a preskúmaní pláže zastavte návštevnícke centrum Centra cicavcov vo Fort Cronkhite.

Streda “„ Prechádzka sa cez deň hrboľa

Zatiaľ čo dni plavby sa môžu javiť ako milión kilometrov ďaleko, stále môžete tieto zručnosti použiť na zábavu kobercov.

Verejná knižnica “„ Príbehové časy
Príbeh v miestnej knižnici je pre nás požehnaním. Animované rozprávanie príbehov a často hudba zaujme Mirielle. Je to win-win-win: počas príbehu sa baví; Objavuje nové knihy; A môžeme začať rotovať nové knihy do kánonu pred spaním. (Koľko často si môžete prečítať Goodnight Moon?) Každá knižnica má svoj vlastný rozvrh, rozprávač a štýl, takže ich všetky skontrolujte a nájdite svoje obľúbené. Ideálne teraz je veľa príbehu príbehu o knižniciach pre batoľatá v stredu ráno. Aktualizované plány nájdete na webových stránkach knižnice.

Hlavná knižnica Marin County

Knižnica San Rafael

Mill Valley Library

Knižnica San Anselmo

Obed v Easy Street Cafã ©
Po literárnom zážitku sa zastavte v Easy Street Cafã ©, v nákupnom námestí Red Hill v San Anselmo. Ponuka je rozmanitá, vrátane množstva pohodlia jedla a skvelého detského menu. Skutočným dôvodom, prečo ísť, je hracia plocha plná hračiek a aktivít. To je ideálne. Medzi ďalšie bonusy patrí ovocný tanier pre vás pri príchode, aby sa nemali čakať na jedlo a darček na ceste von.
882 Sir Francis Drake Blvd, San Anselmo, CA 94960, (415) 453-1984

Plaziť sa
Na Twitteri som počul, že otec vzal svoje deti na detskom ihrisku “„ Štyri ihriská za štyri hodiny. Znelo mi to ako úžasný nápad. Marin má veľa skvelých detských ihrísk, z ktorých veľa je vylepšená podporou komunity. Skvelým zdrojom na detských ihriskách v Marin je kniha a webové stránky iba detské ihriská.

Vzorový itinerár:

Sausalito Cloud View Park – Cloudview Rd & Booker Ave, Sausalito. Základné ihrisko s úžasným výhľadom.

Old Mill Park – Throckmorton Ave & Old Mill St, Mill Valley. Vhodná štruktúra hry na skvelom mieste. V háji, hneď mimo mesta Downtown Mill Valley, je to skvelý park pre piknik alebo preskúmať lesy a potok.

Andy „Peri“ Park – BOlinas Ave & Park Ave, Fairfax. Zábavné detské ihrisko s množstvom podpory komunity a zdieľané outdoorové hračky.

Marinwood Park – Lucas Valley Rd & Miller Creek Rd, San Rafael (Terra Linda). Je to môj susedský park, takže som zaujatý, ale okrem aktivít v susednom bazéne a komunitnom centre má ihrisko počas dňa slušný tieň.

Štvrtok “„ Locavore’s Delight

Farmársky trh
Toto je môj najobľúbenejší deň v týždni, pretože sa začína výletom na poľnohospodársky trh občianskeho centra Marin. Dokážem vyzdvihnúť čerstvé, organické a miestne, ovocie, zeleninu, ryby, mäso, syr, chlieb a rôzne pripravené potraviny. Veľa dodávateľov dodáva vzorky, takže Mirielle je zaneprázdnená ochutnávkou, zatiaľ čo na týždeň dostávam čerstvé jedlo. Akonáhle je žalúdok plný, nájdete živú hudbu, odrazené domy, čas príbehu, bábkovú show a klaun, ktorý robí balónové zvieratá, aby pobavili vášho malého. Navyše, káva Blackbird je zvyčajne pár metrov od aktivít pre deti.

Múzeum objavu oblasti Bay Area
Jedným z najpopulárnejších a najfunkčnejších darčekov pre bábätko pre Marin Mommies je jednoročné rodinné členstvo v múzeu Discovery Bay Area, ktorý sa nachádza vo Fort Baker v Sausalite. Pre predbežných kusov pre skoré batoľatá dodáva Tot Spot mäkké hmatové prostredie, ktoré sa dá preskúmať. Mirielle bola fanúšikom Wave Workshop, kde sa mohla plaziť cez opätovné vytvorenie biotopu pod mostom Golden Gate Bridge a hrať sa s plnenými morskými tvormi a kostýmami. Batoľatá, predškoláci a staršie deti sa tešia zo špeciálnych exponátov, umeleckých štúdií a vonkajšieho ihriska, Discovery Cove. Prvá streda v mesiaci je bezplatná a zľavy sú k dispozícii pre KQED, AAA a ďalších členov. Na webovej stránke nájdete oveľa viac informácií a kalendár špeciálnych udalostí.

Piatok – potešené hodiny

Nie, že Marin nemá niečo, čo sa dá robiť s malými deťmi, ale jednou z našich obľúbených aktivít je poldenný výlet do mesta Sonoma. Je to ako útek, ale od spoločnosti Novato je iba 20 minút.

Larson Family Winery
Na ceste hore sa zastavíme v Larson Family Winery, ktoré sa nachádza v blízkosti križovatky rous 121 a 12. Ako fanúšik ochutnávky bieleho vína a bieleho vína sme boli nadšení, keď sme objavili rodinnú a domácich psov s celkom dobrými vínami boot. Zatiaľ čo som chutil, farby Mirielle na malom piknikovom stole umiestnenom v degustačnej miestnosti, navštívte osly, kozy a ovce v okolí, hrá sa s priateľskými vinárskymi psami, behá okolo trávnatého dvora za degustačnou miestnosť Malí hostia. Náš domáci pes je rovnako vítaný a za barom zaujme rezidenciu, než sa vydá na stádo ostatných návštevníkov.

Sonoma Traintwn
Zamierte na sever po diaľnici 12, menej ako 10 minút od vinárstva, je Traintown. Deti, ktoré sú známe najväčšou mierkou železnice v Severnej Amerike, budú milovať dvadsaťminútovú jazdu vlakom, vrcholia cez okrúhly dom alebo jazdiť na karusel, kolesové koleso a ďalšie jazdy na plavebnej dráhe pre mladších hostí. Upozorňujeme, že desať minút od jazdy vlakom je zastávkou v miniatúrnom meste Lakeview s doplnkom zoologickej záhrady. Rodičia budú milovať, že neexistuje žiadne prijatie. Dostanete lístky na vlaky alebo poukážky a odovzdáte ich dirigentom. Na hornej úrovni, s výhľadom na park, sú piknikové stoly na piknik alebo párty.

Sonoma Plaza
Po Traintwn smerujeme na sever pár blokov k Sonoma Plaza. Park v centre námestia je skvelý pre deti a rodičov. Fontána pred radnicou je zásobená energetickými koi rybami. Jazero obsahuje malý pevný most a veľa kačíc, ktoré treba nasledovať. Moja najobľúbenejšia časť sú dve skvelé ihriská, ktoré sú na opačných stranách parku. Keď vaša dvojročná nevidí lezenie 10 rokov, nie je nútená pripojiť sa k nim.

Ak po tejto činnosti musíte poháňať, okolo námestia je veľa výberov pre deti a rodičov. Ak chcete získať rýchle občerstvenie, prejdite ulicu do továrne na syr Sonoma, kde je potrebné vyskúšať obrovské množstvo syrov. V prípade sladkostí (a kofeínu ma vyzdvihnite pre rodičov), navštívte kuchynku El Dorado Kitchen (viac A Cafã ©) pre domácu zmrzlinu so zmrzlinou s gurmánskymi polevami, ako je spálený karamel a olivový olej a morská soľ. Pre úplné jedlo je našou obľúbenou zastávkou slnečnicový kofea. Celá rodina je šťastná s rôznymi čerstvými predmetmi v ponuke, chutným jedlom, skvelým zoznamom bieleho vín a veľkou terasou, ktorá jesť v zadnej záhrade. Dokonca aj náš domáci pes je vítaný.

*********
Ďakujeme Megovi za tento skvelý príspevok na jej dupých areáli. Viem, že sme sa vlastne nestretli, ale existuje nejaká šanca, že by ste sa chceli pripojiť ku mne a deťom na Novom Zélande tento február? Počul som, že časové zóny sú od seba vzdialené iba 3 hodiny. daj mi vedieť!

(Akékoľvek poskytnuté ceny sú od septembra 2007. Skontrolujte aktualizácie webových stránok)

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.