No Widgets found in the Sidebar

Milujem Holdenovu predškolskú výchovu a musím ich pripisovať hlásiť, že ho dostane celkom dobre nočne vyškolený a oboznámení s výbermi a následkami. Keď sú deti v 2-3-ročnej skupine, v určitom okamihu majú na výber spodnú bielizeň alebo plienku. Početné – rovnako ako Holden – zmení názor podľa ich nálad a rozmarov.

Vedľajšia poznámka: Doma si nikdy nevybral spodnú bielizeň. Mám podozrenie, že chcel byť plne majstrom svojej domény skôr, ako ju riskuje. Neviem prečo, ale tak to šlo.

Takže najlepšie po jeho treťom narodeninách, keď jeho škola pokračovala v týždňovej prestávke, Holden oznámil, že skončil s plienkami. Hurá. Do značnej miery mal celú vec zvládnuť a mali sme len veľmi málo (denných) nehôd. Cool.

Počas niekoľkých nasledujúcich nocí sme zistili, že ak bude na nočnej plienke, bude stále používať svoju nočnú plienku. Takže, vtedy som urobil svoju smrteľnú chybu: spýtal som sa ho: „Holden by si chcel spať v plienkach alebo spodnom prádle?“

Neoprávnene som predpokladal, že si bude v noci naďalej vyberať plienky, až kým nebude mať celú dohodu dobre zvládnutú. Nie. Vybral si spodnú bielizeň. A to znamená, že meníme listy a jeho šaty aspoň každú druhú noc.

Operácia Plienky v noci prebieha už asi dva mesiace. Keď má suchú noc, odmeníme ho žiarom v tmavej nálepke pre svoj strop (má asi 20). Keď má nehodu, snažíme sa ho nevyvíjať alebo hanbiť tým, že hovoríme dobré veci ako: „Je to v poriadku, len vás vyčistíme“ alebo „vložte zvyšok svojho močenia do nočníka a dostaneme vás do toho dobrá teplá posteľ. “

Je to ako posledný týždeň, keď sme mali oveľa viac mokrých nocí ako suché noci. Okrem toho každú noc plače a rozčúľuje oveľa viac (ako keby sa snažil zobudiť Milo a naštvať nás) … je to naozaj zlý nápad na premiestnenie do pull-up v noci?

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.