No Widgets found in the Sidebar

Nenávidím koncept (a realitu) nákupu na tehotenské oblečenie. Medzi vysokými cenami, zlámi kvalitami, ako aj krátkym trvanlivosťou mnohých položiek je dostatočné na to, aby sa hormonálne kuriatko zbláznili. Keď som prvýkrát čakal s Holdenom, bol som šťastným dobrodincom veľkej vrecka na tehotenstvo od môjho kamaráta, Whitney. Naposledy v predškolskej štvrti Mama otvorila svoje veľkorysé ramená, aby mi dodala tašky, ako aj tašky s vreckovým oblečením.

Takže by ste si mysleli, že by som rád prenajímal tehotenské oblečenie. Nie som si však taký istý. Predpoklad sa zdá byť úžasný:

Móda pred tehotenstvom je platforma, v ktorej si ženy môžu prenajať celý rad kvalitných výberových šatníkov pre každú fázu tehotenstva (1. trimester s ošetrovateľstvom) bez nákladov!

Po návrate výrobkov sa všetky starostlivo využívajú odevy, ktoré už nie je možné prenajať, prispievajú k organizáciám, ktoré podporujú ženy v potrebnej krajine, vrátane šatov na úspech a dobrú vôľu.

V mnohých ohľadoch som na to dokonalým kandidátom … ale … verím, že môj koncept „nestojí to šťastie“ sa líši od FFM. Poplatky sú viac ako 125 dolárov mesačne plus poplatok za produkt (12 $+). Predpokladám za tieto ceny, radšej by som robil to, čo som robil: kombinácia žobrania od priateľov, zasiahnutie zásielkových obchodov, sledovanie otvorených okolností pre zoznamy zoznamov Craigs, ako aj (smutné, akokoľvek pravdivé) nákup v Cieľ pre ďalšie náležitosti.

Čo si myslíte, mamy? Chceli by ste si prenajať svoj tehotenský šatník? Za tieto ceny?

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.