No Widgets found in the Sidebar

, začali sme Rookiemoms.com, keď sme mali každý detský syn. Vyzývali sme si navzájom, aby sme verili zábavným veciam, ktoré majú spoločné s našimi dojčatami, a začali sme ich uviesť a vysvetliť ich. Ja, Heather, som mal päťmesačný starý, takže som si vzal prvých šesť mesiacov života, pretože Whitney mala jedenásťmesačného starého syna, takže ona (odborník) vzala zadnú polovicu prvého roka.

Čas pochoduje ďalej. Teraz máme očarujúcich predškolákov, ktorých možno uvažovať s asi 80% času. Presne chápu, ako si dať svoje vlastné topánky, ako aj jesť pri stole so lyžicami a vidličkami. Zaujímavé je, že stále majú veľa plaču.

A máme aj nové deti. Scarlett má šesť mesiacov a Milo má niečo viac ako desať mesiacov. Takže podľa našich predchádzajúcich definícií už nie sme ani nováčikovia.

V miere záujmu o to, aby sme to udržiavali skutočné, budeme naďalej zdieľať naše preferované aktivity dieťaťa a mamičky, malá detská aktivita, zábavné veci, ktoré sa týkajú dvoch bitov (alebo presne to, ako sa dá najlepšie popruhovať, zatiaľ čo vy prenasledujete druhú ), ako aj niektoré obľúbené predškolské zariadenia na primárnom webe! Ach jo, rovnako ako vynikajúce veci, ktoré musíte robiť, keď sa dostanete na chvíľu k sebe …

By esebf

Leave a Reply

Your email address will not be published.