No Widgets found in the Sidebar

, takže vaše dieťa neberie fľašu. Aj keď to určite nie je to najhoršie, s ktorými sa treba riešiť, môže to byť mimoriadne frustrujúce. Z jasného hľadiska vaše dieťa pravdepodobne miluje kozy a dobre sa zachytáva. Napriek tomu, ako sa vám páči váš kúsok, ako aj ako dojčenie, nebudete s nimi 24/7, ako je nesmierne ťažké nechať ich v starostlivosti niekoho iného, ​​ak si neberie fľašu. Stáva sa skutočným problémom, keď sa nakoniec budete cítiť pripravení vyliať potenie a ísť von na rande v noci, ako aj keď ste sa vrátili do práce, určite to chcete vyriešiť.

Máme všetky tipy, ktoré potrebujete, aby sme vám pomohli získať s dieťaťom, ktoré neberie fľašu. Dostali sme vás, mami, rovnako ako posielame všetky naše šťastné vibrácie vám. Koniec koncov, nemôžete stratiť tak pozoruhodnú opatrovateľku, ktorú ste objavili, pretože vaše hladné dieťa je neznesiteľné!

Dôvody, prečo vaše dieťa neberie fľašu

Mimoriadne prvým krokom, ktorý by ste mali podniknúť, keď vaše dieťa neberie fľašu, je objaviť zdroj problému. Poskytujeme vám 5 vynikajúcich tipov na prácu s týmto bojom, ale objavíte s nimi oveľa väčší úspech, ak sa najskôr zaoberáte koreňom problému! Nižšie sú uvedené niektoré typické dôvody, prečo dojčatá odmietajú fľašu.

Stres – to môže byť spôsobené atmosférou alebo vaše dieťa by mohlo kŕmiť vaše vlastné emócie. Čokoľvek spustí vaše dojčenské stres, môže im sťažiť, že chcú vyskúšať niečo nové, napríklad fľašu.

Mama je rovnako blízko – vaše dieťa je múdrejší, ako si myslíte! Spolupracujú s mamou s jedlom, ako aj v prípade, že je okolo, môžu odmietnuť všetky ostatné metódy.

Nepáči sa mi umelý pocit – niektoré deti sa jednoducho nepáčia, nepáčia pocit fľaše. Preto je dôležité vyskúšať rôzne bradavky a fľaše. Môže to tiež trvať dlho, kým sa k nemu dostanú!

Pravdepodobne nemá nič spoločné s západkou – hoci je možné, že vaše dieťa má ťažkosti s západkou do fľaše, nie je to veľmi pravdepodobné. Ak dojčia dobre, mali by byť v poriadku s kŕmením fľaše, takže by som sa pozrel na ďalšie dôvody uvedené tu najskôr. Ak si však myslíte, že ide o problém, vyskúšajte niekoľko rôznych bradaviek, ako aj fľaše!

Spôsoby, ako pomôcť dieťaťu vziať si fľašu

1. Platiť úroky životnému prostrediu:

Urobte to čo najskôr bez stresu, to znamená zistiť, ako presne sa upokojiť! Pokúste sa metódu dýchania. Rovnako môže byť praktické objaviť pokojnú oblasť s veľmi malým rozptýlením. Zohľadnite, že celá táto fľaša je pre vaše dieťa úplne nová a môže byť trochu zmätená, prečo ich jedlo neprichádza od mamy. Čím menej stresuje, obaja sú pravdepodobnejšie, že vaše dieťa vyskúša fľašu. Ak sa cítite ohromení, odovzdajte fľašové povinnosti niekomu inému, ako je váš manžel alebo novej babičky a dedka.

2. Ak vaše dieťa neberie fľašu, urobte to podobne ako mama:

Možno sa vám vaše dieťa páči rovnako dobre! Môžete ich skutočne obviňovať? Niektoré veci, ktoré môžete urobiť, aby sa cítili oveľa lepšie, sú zahrievanie bradavky na fľaše alebo dokonca výber hnedej/nahej bradavky namiesto čistého. To môže vyvolať ich pamäť, ako aj pripomenúť im ich typické kŕmenie. Mali by ste sa tiež pokúsiť držať ich rovnako ako vy, pri dojčení. Mnoho rodičov si presne nevšimne, koľko menia rutinu kŕmenia, keď idú poskytnúť svojmu dieťaťu fľašu. Ak si všimnete, že ich držíte úplne inak, skúste napodobniť vaše dojčenie. Je zrejmé, že budete vyžadovať, aby ste pomohli ostatným opatrovateľom pri zisťovaní na to!

3. Skúste to znova rovnako ako znova:

Rôzne fľaše, rôzne druhy bradaviek, iný tok. Vyskúšajte ich všetky rovnako, ako to urobte znova. Reakcia na to, aby vaše dieťa vzala fľašu, môže byť taká jednoduchá ako objavenie perfektného záchvatu. Aj keď presne zistíte, ako sa zachytiť, je to za normálnych okolností, je možné, že preto fľašu neberú. Niektoré fľaše im môžu pomôcť pri zisťovaní na to, takže vyskúšanie rôznych druhov stojí za to.

4. Získajte ich na perfektné miesto:

Ak vaše dieťa neberie fľašu, pokúsi sa im ju poskytnúť, keď nemajú hlad alebo keď majú tak hlad, bude to katastrofálne. Vyskúšajte kŕmenie fľaše, keď majú pravdu v tom dokonalom nie tak dobre hladnom mieste. Máte oveľa lepšiu možnosť, aby ste ich donútili spolupracovať, keď nie sú nevrlé.

5. Vypadnite z domu:

Ak vaše dieťa od vás neberie fľašu, poskytnite im možnosť poskytnúť to s niekým iným, ako je váš manžel alebo páči sa mi to. Ako sme povedali, môžu sa rovnako ako vy rovnako ako vy, rovnako ako vycítiť vašu existenciu, len prispieva k ich zmätku.

Fľaše, ktoré navrhujeme pre BreaBábätká

Mimijumi:

Táto fľaša je skutočne úžasná a dúfajme, že vaše dieťa bude súhlasiť! Je určený na napodobňovanie matky prsníka v pocite aj v tvare, ktoré môžete jasne vidieť na fotografii. Obzvlášť sú vyrobené na pomoc dojčatám, ktoré fľašu odmietajú. Rovnako umožňujú vášmu dieťaťu správne zachytiť a riadiť tok mlieka rovnako ako pri dojčení. Je to užitočné aj pre ich ústny a zubný pokrok! Vyrába sa s lekárskym a potravinovým silikónom, ako aj z potravinového stupňa, rovnako ako sa ľahko čistí. Skontrolujte to!

Comotomo Natural Feel:

Táto fľaša je mäkká a stlačiteľná. Podobne má pomalý tok, ktorý je vynikajúci pre mladé dojčené deti. Podobne má antikolické otvory, aby sa žalúdok vášho dieťaťa cítil dobre. Najlepšie zo všetkých, je to BPA, PVC, ako aj bez ftalátu. Vďaka tomu je mimoriadne jednoduché čistenie, ako aj zahriatie, ako môže ísť do umývačky riadu aj v mikrovlnnej rúre. Navyše sa mi páči super súčasný vzhľad! Dostaňte sa sem.

Fľaša Nanobebe:

Moja švagorka plánuje vyskúšať tieto fľaše so svojím úžasným novým dieťaťom! Zaujala im ich, rovnako ako som presvedčená, že sú úžasné! Sú tvarované rovnako ako prsia, ktoré je praktické pri obnove typickej rutiny kŕmenia vášho dieťaťa. Táto fľaša je vynikajúcou voľbou, ak sa budete často meniť medzi prsiami, ako aj fľašou, pretože pre vaše dieťa nespôsobí tak veľa zmätku. Rovnako sa zahrejú rýchlo a rovnomerne, vďaka čomu sú vynikajúce pre netrpezlivé kúsky. Zahŕňajú adaptér prsníka, takže môžete čerpať priamo do fľaše. Super pohodlné! Skontrolujte ich tu.

Tommee Tippy lepšie pre prírodu:

Tommee Tippy urobil s touto bradavkou na fľašu úžasnú úlohu. Je tak blízko, ako sa umelá bradavka môže dostať k skutočnej veci v pocite, pohybe a natiahnutí. Tieto fľaše sú tiež veľmi jednoduché na držanie a majú len málo častí, ktoré ich ľahko čistia. Môžete si ich kúpiť v 3 rôznych tokoch; Pomalé, stredné a rýchlo. Najlepšie zo všetkých, prichádzajú na vynikajúcu značku nákladov. Kúpte si tu!

Munchkin Latch BPA bez:

S najväčšou pravdepodobnosťou stále kŕmite svoje dojčenské materské mlieko, aj keď vyskúšate fľašu, čo znamená, že budete čerpať. Munchkin Latch BPA môže byť pripojená k adaptéra čerpadla, vďaka čomu je prispôsobiteľný najvýznamnejším prsným čerpadlám. Samotná fľaša má vynikajúcu bradavku, ktorú mnohí dojčatá majú radi. Podobne má anti-colový ventil, ako aj povzbudzuje primeranú západku, takže vaše dieťa nebude nasávať ďalší vzduch. Celú novorodeneckú súpravu si môžete kúpiť tu za vynikajúcu cenu!

Ďalšie praktické články o kŕmení:

7 Super vynikajúce rozhodnutia pre ošetrovateľskú športovú podprsenku

Najlepšie dojčenské fľaše na plyn, presne ako jednoduchosť brucha vášho dieťaťa!

3 tipy na dojčenie, ktoré som počul, rovnako ako aj 3 veci, ktoré som si želal, namiesto toho som počul

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.