No Widgets found in the Sidebar

Moja myseľ stále preteká s nápadmi o tom, ako sa budem líšiť v roku 2009, napriek tomu som opatrný pri vydávaní sľubov, ktoré nemôžem dodržať. Môžem sa skutočne prihlásiť na trikrát týždenné cvičenie? pravdepodobne nie. Nemôžem sa ani prihlásiť na trikrát týždennú romantiku (alebo krížové školenie, ako by to mohla nazvať Heather), a to sa dá urobiť bez akýchkoľvek špeciálnych topánok.

Videl som Kristenov príspevok o roku mamičky a premýšľal o tom oveľa viac. Často si uvedomujem, že som nešiel do sprchy, keď to potrebujem, len preto, že deti sú okolo. Týmto sa rozhodujem čúrať oveľa včas.

Heather a Asha navrhli, že menšie denné ciele a malé týždenné ciele sú ďalším spôsobom, ako sa pozrieť na tradíciu riešenia. Páči sa mi aj táto myšlienka.

Aj keď som hlboko odhodlaný používať svoj kalendár BlackBerry a Google, dnes, môj prvý pracovný deň v roku 2009, chodil som s kusom papiera, na ktorom som načmáral svoj zoznam úloh. Mix rodinných úloh (volajte predškolskú výchovu a povedzte im, že sa nebudeme zúčastňovať), profesionálnych úloh (faktúra klienta) a osobné úlohy (získajte opravu môjho bicykla), s potešením hovorím, že existuje položka starostlivosti o seba Zoznam tiež: naplánujte masáž (vďaka, mami!)

Možno tento rok sa pokúsim každý deň splniť jednu malú úlohu starostlivosti o seba? Od toho, aby som si pri práci pracoval, od, keď som si v sprche oholil nohy alebo sa ubezpečil, že pri práci mám pohár vody vedľa môjho stola, to sú veci, ktoré som normálne nechal skĺznuť. Viem, o koľko lepšie sa cítim, keď ich robím, takže pre tento týždeň sa pokúsim venovať oveľa väčšiu pozornosť. A nezabudnite cikať, kedykoľvek to potrebujem, aj keď je dieťa hore.

Čo urobíte, aby ste pozorovali rok mamy?

By esebf

Leave a Reply

Your email address will not be published.