No Widgets found in the Sidebar

Predtým, ako narazíte na stopy so svojím TOT, budete potrebovať jeden z najlepších detských nosičov na nejakú pešiu turistiku. Pokiaľ si myslíte, že môžete svoje dieťa priniesť na plecia po celú túru, zachráňte si utrpenie bolesti a získajte si poskytovateľa turistiky, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Ak si myslíte, že sa vám páči na turistiku, ako aj na kontrolu vonku, je vzdialená spomienka, keď máte trochu, to nie je vôbec situácia! V skutočnosti je podporovanie podobného a ocenenia pre vonku fantastickou metódou na výchovu vašich detí! Existuje len málo vecí, ktoré ma robia šťastnejším ako turistiku s mojimi bitmi. zábava Au Natural Namiesto produkovanej zábavy povzbudzuje fantáziu, ako aj kreativitu (presne by ste boli prekvapení, koľko vecí môže byť palica), ako aj bez akýchkoľvek technologických rozptýlenia (telefóny, tablety, televízor) Kryté všetko pri dostávaní cvičenia a čerstvého vzduchu.

Výber správneho poskytovateľa turistiky je však dôležité navigovať. Líšia sa v cene, hmotnosti, podpore, skladovaní, ako aj v zvonoch a píšťalkách, ktoré ponúkajú, takže vám pomôžte. Nižšie je uvedených šesť z najlepších turistických dopravcov na trhu práve teraz pre rôzne potreby.

Kedy požadujete turistický nosič

Nikdy nie je tak skoro na začiatku turistiky s vašim kúskom. V skutočnosti je čerstvý vzduch fantastický pre vaše dieťa, ako aj pre najmä popôrodnú mamu. Môžete sa dostať preč s popruhom alebo zábalom na pár mesiacov života vášho dieťaťa, pretože sú tak malá, ako to nevyžadujete typ zadnej podpory, ktorú poskytujú turistické nosiče.

Akonáhle vaše dieťa získa nejaké libry, ako aj kontrolu hlavy, budete chcieť niečo podporujúce a pohodlnejšie. Existujú mäkké nosiče a štruktúrované nosiče. Mäkký poskytovateľ (navrhujem, aby bol absolútne najlepší nižšie), poskytuje vašu detskú hlavu, ako aj podporu krku, takže môžete začať využívať ich okolo 4 mesiacov. Ak chcete využiť štruktúrovaný nosič, budete musieť počkať, kým nebude vaše dieťa staré najmenej 6 mesiacov, alebo rýchlo vydrží hlavu hore.

Rovnako by som mal spomenúť, že niekoľko z týchto nosičov je drahých, avšak skvelá vec je, že vydržia, kým vaše dieťa nezasiahne asi 40 libier (asi tri alebo štyri). Všetky sú neuveriteľne odolné, takže ich môžete využiť niekoľko rokov pre niekoľko detí, čo pre tieto balíčky spôsobuje dlhú životnosť. Ak ich dostanete dosť, určite získate svoje peniaze.

Funkcie, ktoré treba hľadať v najlepšom turistickom nosiči

Turistické dopravcovia obsahujú celý rad funkcií, z ktorých si môžete vybrať, ako aj výber, takže si budete musieť zvoliť, čo je pre vás dôležité.

Funkcie turistických nosičov, aby ste zvážili:

Integrovaná Sunshade – jedna z najdôležitejších funkcií, ktoré by som povedal. Uchovávajte svoje dieťa mimo slnka, ako aj v zóne bez spáleného od slnka
Skladovanie – určite je dôležité premýšľať, či plánujete turistiku. Budete vyžadovať veľa priestoru pre vodu, občerstvenie, plienky a ďalšie vrstvy.
Hmotnosť – Každá libra sa počíta, keď chodíte hore, ako aj po kopcoch, zatiaľ čo prinášajte dieťa, ako aj výstroj na chrbát.
Detská hlava – ak váš kúsok môže spať na cestách, hlavy na niekoľkých z týchto balíčkov sú kľúčové.
Ventilácia – udržiavanie chladu, najmä v teplých letných mesiacoch, je turistická turistika príjemnejšia

Najlepšie detské nosiče na turistiku

Deuter Youngster Comfort Dojčiatko pre dojčenia na turistiku

Comfort Deuter Youngster Comfort je podporný a pohodlný pre rodičov aj pre dieťa.
Deuter získal ceny za svojich vynikajúcich turistických dopravcov, ako aj z veľkého dôvodu. Skúsil som ďalšie verzie mladých pohodlia, ale s touto to skutočne majú pravdu. Úroveň pohodlia je na mieste, je mimoriadne podporná, ako aj ventilácia je jedinečná; Robí ho ideálny pre horúci letný túry. Deuter tiež chápe, že najdôležitejšou časťou turistiky s dieťaťom je udržiavanie šťastných, a preto predpokladám, že urobili dobre vylepnutú mäkkú opierku opierky, keď je čas zdriemnutia na cestách.

Ak by som to mohol upraviť: Urobil by som vrecká okolo pásu o niečo väčšie, takže by som mohol rýchlejšie formovať svoj telefón, ako aj mladé občerstvenie. Rovnako túžim, existovala jednoduchá metóda na uloženie slnečnice, pretože nie je integrovaná do balenia.

Hmotnosť balenia: 7,1 libier

Odroda hmotnosti/veku pre dieťa: Maximálna hmotnosť, ktorú poskytovateľ môže udržať, je 48 libier s dieťaťom, ako aj výstrojom. Deuter nerobí žiadne špecifikácie veku alebo hmotnosti dieťaťa.

Úložný priestor: 3,7 galónov

Sunshade: Zahrnuté však nie je integrované

Opálenie hlavy: Áno

Ventilácia: 5/5 hviezd

Cena: 200-290 dolárov, zakúpte tu!

Kelty Journey PerfectFit Elite

Kelty Journey PerfectFit Elite je robustné balenie pre najskoršieho nosiča.

Ooh je pekná. Tento poskytovateľ turistiky vyzerá nielen časť, ale hrá túto úlohu. Je dobre vyplnený fAlebo ideálne pohodlie, rýchlo nastaviteľné na tvar najkratšieho ako najvyššieho rodiča, ako aj môjho osobného favorita: úložný priestor. Má veľké vrecká na bedrovom pásme, aby udržali telefón, kľúče, selfie palicu, sakra, dokonca aj občerstvenie. Na zadnej strane má batoh s dvoma vreckami s vloženými vložkami, ktoré organizujú všetko, čo si na vašej túre vyžaduje. Okrem toho je pod detským sedadlom veľké vrecko, ktoré je vyrobené z materiálu, ktorý utiera čistý, pretože, hej, chaosy sa stávajú. Jeho slnečnica je tiež krásne integrovaná do balenia.

Ak by som to mohol upraviť: Bolo to tak blízko k kontrole všetkých škatúľ, ale želám si, aby mal dvojitý prístup k tomu, kde by sa dieťa mohlo dostať z vrcholu alebo zo strany. Vďaka tomuto baleniu sa vaše dieťa môže dostať iba zhora. Pre malé deti, ako aj pre batoľatá, je to v poriadku, avšak keď sa zväčšujú aj ťažšie, je trochu ťažšie ich dostať aj von.

Hmotnosť balenia: 7 libier 4oz

Odroda hmotnosti/veku pre dieťa: 16-40 libier (približne 6 až 36 mesiacov)

Úložný priestor: 6,9 galónov

Sunshade: integrovaný

Opálenie hlavy: Áno

Ventilácia: 4/5 hviezd

Cena: 300 dolárov, predstavte ceny tu!

Chicco Wise podporuje turistický nosič

Páči sa mi značka nákladov na tomto dopravcovi!

Chicco vymení všetky zvončeky, ako aj píšťalky, ktoré môže poskytovateľ turistiky fungovať pre nízkonákladovú voľbu pre rodičov. Keďže na trhu (av tomto príspevku) je polovica nákladov na ostatných turistických dopravcov (av tomto príspevku), je to skvelá voľba pre rodičov, ktorí chcú štruktúrovaného poskytovateľa bez statnej značky nákladov. Pohodlie a podpora sa nezhodujú s výhodami nákladných turistických dopravcov, takže je to oveľa lepšie pre rodičov, ktorí tu robia krátke túry, ako aj tu. ako aj bonus! Zahŕňa malý slnečný odtieň, ktorý sa nakoniec hodí.

Ak by som to mohol upraviť: Skutočne si želám, aby bol nejaký druh úložného priestoru. Nie je na tom ani vrecko na držanie telefónu alebo fľaše na vodu.

Hmotnosť balenia: 6,5 libier

Odroda hmotnosti/veku pre dieťa: 17-40 libier (približne 6 až 36 mesiacov)

Úložný priestor: 0

Sunshade: integrovaný, akokoľvek malý

Hlava: Nie

Ventilácia: 3/5 hviezd

Cena: ~ 130 dolárov, zakúpte si tu!

Thule Sapling Elite Kid Carrier

Poskytovateľ Elite Thule Sapling Elite je pohodlný, má neuveriteľné množstvo úložného priestoru a vyzerá elegantne.

Comfort on fleek (preklad: wow toto balenie je pohodlné). Tento poskytovateľ robí tri veci výnimočne dobre: ​​podpora, úložisko, ako aj úpravy pre akýkoľvek typ dospelých veľkosti. Podpora sa rovná podpore deuter, ako aj s balíčkami Kelty. Všetci sú neuveriteľní na tom fronte. Na ukladanie má Thule približne rovnaké množstvo úložného priestoru ako Kelty Pack, avšak úžasnou funkciou je, že môžete zips zips na chrbte, aby váš turistický priateľ mohol znášať záťaž v hmotnosti. Nakoniec, pokiaľ ide o úpravy, robí to ako vánok, takže môžete rýchlo prepnúť z krátkej osoby na najvyššiu.

Thule to skutočne pribil týmto balíčkom a stal značku nákladov, ktorá sa oplatila.

Ak by som ho mohol upraviť: Toto balenie je takmer dokonalé, s výnimkou podporného stojana, ktorý sa objaví na toni, ako aj prepustenie vášho dieťaťa nie je mimoriadne robustné.

Hmotnosť balenia: 7,9 libier

Odroda hmotnosti/veku pre dieťa: 16 libier hmotnosť minimálne a schopná sedieť vzpriamene bez pomoci. Maximálna schopnosť priniesť balenie je 48 libier s dieťaťom a prevodom.

Úložný priestor: `~ 7 libier vrátane odnímateľného batohu

Sunshade: integrovaný

Opálenie hlavy: Áno

Ventilácia: 5/5 hviezd

Cena: ~ 350 dolárov, skontrolujte ju tu!

Hipster

Miamily Hipster je najlepšou voľbou pre nosiče mäkkých turistiky. Malo by to byť, na ktoré idete, ak plánujete turistiku pri cestovaní, pretože je to málo dostatočné na zabalenie. Rovnako má úložisko pre sólového turista.

Moja najväčšia sťažnosť na tohto poskytovateľa dojčiat na turistiku je, že neexistovala pred niekoľkými rokmi, keď bol môj syn dieťa. Bývali sme v New Yorku, ako aj keď by som s ním chodil s použitím iného nosiča, povedal by som: „Chcel by som, aby na tom bolo vrecko, aby sa mal trochu peňaženky, môj telefón, plienka alebo 2 ako aj fľaša na vodu “. Teraz, vďaka dômyselnej mamičke duo, o tom, o čom som vždy sníval, existuje teraz.

A urobili to oveľa lepšie, ako si viem predstaviť.

Tento mäkký poskytovateľ by sa nemal využívať iba na turistiku, ale každý deň sa však používa. Čo je fantastické, keď ho využíva na turistiku, je to, že ponúka veľkú podporu, vôbec to nevyhodnocuje, ako aj na krátku túru alebo tú, ktorú idete s kamarátom, ktorý dokáže priviesť balík, Máte všetku potrebnú úložnú plochu. Ak hľadáte mäkkého poskytovateľa namiesto štruktúrovaného nosiča, alebo toho, ktorý môžete cestovať, a to nezaberá veľa miesta, toto je váš.

Okrem toho určite získate svoje peniaze, pretože je to každodenný poskytovateľ pre najmenšie dieťa pre 44 libier!

Keby som to mohol upraviť: Nebudem. Pribili to.

Hmotnosť balenia: 1,9 libier

Odroda hmotnosti/veku pre CHILD: 3 mesiace staré do 3 rokov

Úložný priestor: Povedal by som však o galóne. Existuje toto video YouTube, ktoré presne ukazuje, koľko sa zmestí.

Sunshade: Žiadny

Operan: Nie, vaše dieťa však môže pohodlne spať na vašom tele

Ventilácia: 3,5/5 hviezdičiek

Cena: ~ 130 dolárov, kúpte si tu!

Jazdec

Rider Piggyback je skvelou voľbou pre rodičov so staršími deťmi. Je malá, ľahká, rovnako ako zábava.

Toto nie je váš typický turistický nosič. Chcel som to zahrnúť ako voľbu, pretože má veľa výhod a je fantastický pre staršie malé deti, ako aj pre deti. Pokiaľ ide o váhu, vyhodnocuje iba 2 libry a je mimoriadne kompaktný, takže ho nie je ťažké zažiť alebo prechádzať sa „len pre prípad“. Okrem toho sa mladí ľudia skutočne tešia z jazdy, pretože je to zábavné, ako aj ich výhodný bod nie je to, čo zvyčajne zažívajú, pretože sú vyššie ako v akomkoľvek inom nosiči. To je fantastické pre staršie deti, ktoré už nie sú vo forme v žiadnom ďalšom turistickom nosiči, avšak nemajú radšej výdrž, aby sa vydala na cestu po ceste.

Jedná sa o barebný, neuveriteľne ľahký poskytovateľ, ktorý sotva zaberá akýkoľvek druh priestoru. Je to skutočne fantastické pre cestovanie a je možné ich využiť z koľají, keď sa pozriete na nové mesto alebo sa prechádzate v parku.

Ak by som to mohol upraviť: S postrojom je vaše dieťa bezpečné na chrbte, takže sa nemusíte obávať, že ich úplne padajú. Želám si však, aby to malo nohy, ktoré udržali nohy vášho dieťaťa v bezpečí.

Hmotnosť balenia: 2 libry

Odroda hmotnosti/veku pre dieťa: 2-4 roky (až 50 libier)

Úložný priestor: Žiadny

Sunshade: Nie

Operan: Nie – dieťa by s týmto nosičom nebolo schopné spať

Ventilácia: 5/5 hviezd

Cena: ~ 75 dolárov, zakúpte tu!

Nový prírastok! Nosič

Jedna z našich ďalších nováčikov sa páči tomuto poskytovateľovi natoľko, že sme ho museli pridať do zoznamu! Sú to tím milujúci prírodu, ktorý má rád turistiku, kempovanie a skúmanie. Bohužiaľ, fantastické vonku môže byť ťažkým miestom, kde sa dá manipulovať, keď máte 4 pod 8, ktorí sa snažia utiecť z každej hory, ktorú vidia. Uistite sa, že ich 7-mesačný je bezpečne zastrčený do poskytovateľa umožňuje ďalším rukám pomôcť svojim ostatným deťom bezpečne sa pozrieť. Poskytovateľ spoločnosti Baebi bol najbezpečnejším, najpohodlnejším, ako aj štruktúrovaným poskytovateľom, ktorý táto mama kedy použila. Obe jej rovnako ako jej kúsok ako hustý čalúnok. Rovnako ocenili jednoduchý, ale bezpečný systém SNAP, ktorý vám umožňuje ľahko dostať svoje dieťa a ľahko vonku. Nakoniec to bolo ich poskytovateľom pre všetky veci vonku!

Hmotnosť balenia: 2,2 libier

Odroda hmotnosti/veku pre dieťa: novorodenec až 6+ mesiacov

Úložný priestor: Tony praktických vreciek a sú zipsom.

Ventilácia: 5/5 hviezd

Cena: 160 dolárov, kúpte si tu!

O autorovi

Nájdite niekoľko našich ďalších hodnotení poskytovateľa tu:

7 najlepších detských nosičov, ktoré vám zachránia chrbát (a paže aj nôh)

Prečo si Ergo Omni 360 zaslúži miesto v zozname registra každej mamy

Ako vložiť novorodenecké dvojčatá do Moby Wrap

By esebf

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.